Twoje opony w dobrych rękach!
FIRMA
Dane teleadresowe:
GUM-SERWIS
ul. Mistrzejowicka 19
Kraków - Nowa Huta

GUM-SERWIS powstał w listopadzie 2001 roku. U podstaw jego założenia znalazło się kilkuletnie doświadczenie właścicieli w branży motoryzacyjnej.

Firma proponuje szeroką gamę opon do samochodów osobowych. Serwis wykonuje wszelkie usługi związane z montażem, wymianą czy naprawą opon, a także usługi dotyczące podstawowej eksploatacji samochodu.

Mamy na uwadze, że Twoje bezpieczeństwo na drodze jest bardzo ważne dlatego spełniamy szereg wymagań dotyczących fachowego i bezpiecznego montażu opon. Pracujemy na podstawie rygorystycznych procedur na każdym etapie montarzu. Wierzymy, że tylko w ten sposób możemy liczyć na Twoje zaufanie i regularne wizyty w GUM-SERWIS.

Firma kieruje swoją ofertę do wszystkich tych, którym zależy nie tylko na konkurencyjnych cenach, ale i na profesjonalnej obsłudze. Zatrudnieni w firmie fachowcy gwarantują Ci wysoką jakość i niezawodność wykonywanej usługi. Wiedza i niezbędne zaplecze techniczne, pozwala szybko i skutecznie pomóc Ci w rozwiązaniu wszelkich problemów związanych z wymianą opon.

GUM-SERWIS tworzą ludzie z pasją, dla których pojazd to coś więcej niż tylko środek transportu. Jeśli szukasz miejsca gdzie jakość obsługi jest na najwyższym poziomie, informacja rzetelna, wykonana usługa perfekcyjna, to dobrze trafiłeś.

Cennik wymiany opon 4 szt. (wraz z wyważaniem):


wymiana opon na felgach stalowych - 50zł
wymiana opon na felgach aluminiowych - 70złNASI PARTNERZYGUM-SERWIS wymienił już tysiące opon! Dziękujemy za zaufanie.


Wulkanizacja Kraków - Wymiana opon Nowa Huta


Copyright © 2013-2014 GUM-SERWIS - Designed by Tomasz Tytko WULKANIZACJA KRAKÓW - OPONY UŻYWANE KRAKÓW