Twoje opony w dobrych rękach!

OFERTA > NAPRAWA OPONY

NAPRAWA OPONY
Na polskich drogach nie brakuje różnego typu zagrożeń dla naszych opon. Pewnie przekonałeś się o tym niejednokrotnie. Doskonale wiemy, że nie wszystkich stać na zakup nowej opony a naprawa uszkodzonej opony wcale nie musi być droga!

W GUM-SERWIS naprawa opony nie jest zwykłą czynnością jednak opony naprawiamy na miejscu w dosłownie kilkanaście minut! Dzięki temu możesz ruszyć w dalszą drogę bezpiecznie i bez ryzyka.

Opona może ulec uszkodzeniu w różny sposób. Najczęstsze uszkodzenia to miejsca kłute powstałe np. na skutek cofającego się gwoździa, który wbił się do opony. Kiedy masz przebitą oponę często dochodzi do stopniowej utraty powietrza i nie zawsze uchodzi ono od razu. Dlatego pamiętaj, jeśli zauważysz, że masz gwoździa w oponie, nie wyrywaj go! Kiedy przyjedziesz do nas, pozwoli to nam na lepszą ocenę uszkodzenia.

Uszkodzenia tego typu mogą zmienić strukturę opony, a tym samym zmniejszyć jej żywotność lub poszczególnych składników takich jak stal lub włókna, które są bezpośrednio narażone na warunki atmosferyczne (rdzewienie).

Posiadamy profesjonalny sprzęt, dzięki któremu możemy zaoszczędzić Twój cenny czas. Zwykle opona może być naprawiona, jeśli uszkodzenie ma nie wiecej niż 5mm średnicy. Uszkodzeń takich jak pęknięcia, długie cięcia nie da się naprawić. Konieczna jest wtedy wymiana opony na nową.

Etapy naprawy Twojej opony:

  • Czyszczenie i skrupulatne oględziny.
  • Odpowiednie przygotowanie uszkodzonego miejsca poprzez frezowanie otworu.
  • Szorstkowanie opony - specjalnym, chemicznym roztworem.
  • Zakładanie łaty - specjalnego „grzybka” lub „kołka”.
  • Sprawdzenie szczelności opony pod ciśnieniem.


Cennik wymiany opon 4 szt. (wraz z wyważaniem):


wymiana opon na felgach stalowych - 50zł
wymiana opon na felgach aluminiowych - 70złNASI PARTNERZYGUM-SERWIS wymienił już tysiące opon! Dziękujemy za zaufanie.


Wulkanizacja Kraków - Wymiana opon Nowa Huta


Copyright © 2013-2014 GUM-SERWIS - Designed by Tomasz Tytko WULKANIZACJA KRAKÓW - OPONY UŻYWANE KRAKÓW